שיווק

שימוש מושכל בדפי נחיתה מייצרים תנועה של גולשים שהופכים ללקוחות. חלק משיטת ג'נסיס, כוללת:

בנייה של מספר דפי נחיתה

בהתאמה למספר ערוצי שיווק, כדי להציע מגוון וכדי לייצר יותר "חלונות ראווה" אינטרנטיים לצורך גיוון, העלאת חשיפה והגדלת מספר המבקרים.

שילוב בין דף נחיתה לפרסום ממומן

אם דף הנחיתה, משפר באופן משמעותי את מספר המבקרים שהופכים ללקוחות, פרסום ממומן, מקדם בצורה משמעותית את תנועת המבקרים לדף הנחיתה שלך.

שילוב בין שני הכלים מייצר תנועת מלקחיים – פרסום במנוע החיפוש מציב את ההצעה או המוצר שלך מיד בסמוך לתוצאות החיפוש האורגני, ומשלב הפניה לדף הנחיתה. על ידי תכנון מבוקר וניהול של הפרסום שלך ברשת, הצוות של ג'נסיס מגדיל בצורה משמעותית את כמות המבקרים שמגיעים לדף הנחיתה.

שיווק באינטרנט מייצר זרם של לקוחות פוטנציאליים אך דף נחיתה אפקטיבי מייצר עבור העסק שלך זרם של לידים איכותיים – לקוחות שמעוניינים במה שיש לך להציע.

מרבית העסקים ברשת אינם מנצלים את עוצמת דפי הנחיתה, רק כי אנשי השיווק שלהם לא מצליחים לייצר חיבור אפקטיבי בין מאמצי השיווק שלהם ברשת לבין דף הנחיתה שהופך גולש מקרי ללקוח משלם.

מתברר כי למעלה מ-40% מבין הלקוחות שמגלים עניין במוצרים שלך, מגיעים לאתר שבדרך כלל אינו בנוי ליצירת ליד איכותי.

לנו יש את היכולת לייצר עבורך שיווק אפקטיבי באינטרנט, באמצעות יצירת דפי נחיתה שמפיקים תוצאות.

אנו משלבים את הניסיון המקצועי שלנו, עם ניתוח של נתונים, ייצור תוכן שיווקי ומפיקים עבורך את דף הנחיתה המיטבי על בסיס כלים טכנולגיים מתקדמים ועיצוב מקצועי.

אנו מבססים את דפי הנחיתה שלנו על בסיס ידע מצטבר של עבודה שוטפת עם מאות לקוחות שהופכים את תוצאות השיווק הדיגיטלי ללקוחות משלמים.

למד כיצד להפיק יותר מהשיווק באינטרנט ולהגדיל באופן משמעותי את זרם הלקוחות הפוטנציאליים שלך.